Znajdź Projekt
Nasza strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej lub zaakceptuj.

Jak zamówić projekt

 JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT

Zamówienie produktu  może nastąpić poprzez jeden z podanych niżej sposobów:

a) poprzez formularz zamówienia projektu na Portalu Internetowym domyzmieta.pl,

b) poprzez wysłanie zamówienia pocztą elektroniczną na adres e-mail: biuro@domyzmieta.pl,

c) poprzez biura handlowe autoryzowanych Pośredników Sprzedaży, którzy współpracują ze Sprzedającym i ich dane kontaktowe zawarte są na Portalu Internetowym Domyzmieta.pl w zakładce „Partnerzy”/ „Pośrednicy Sprzedaży”.

PROCEDURA DOKONANIA ZAKUPU:

1. Złożenie zamówienia przez Kupującego. Przy składaniu zamówienia przez formularz internetowy, otrzymujecie Państwo automatyczną wiadomość e-mail podsumowująca złożone zamówienie.

2. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia przesyłamy do Państwa w wiadomości e-mail najpóźniej w kolejnym dniu roboczym, następującym po dniu złożenia zamówienia. Wiadomość zawiera nr zamówienia, nr konta, na który w przypadku opłaty przelewem należy uiścić należność za produkt oraz ewentualne dodatkowe ustalenia związane z terminem realizacji zamówienia.

3. Przyjęcie zamówienia do realizacji

W przypadku zapłaty przelewem:

4. Dokonanie zapłaty przez Kupującego w formie przelewu bankowego

5. Zaksięgowanie przelewu przez Sprzedającego

6. Przekazanie projektu Kupującemu

W przypadku wybrania przez Państwa opcji „płatność przy odbiorze” zapłata za Projekt zostanie przekazana przez Państwa przedstawicielowi firmy kurierskiej dostarczającej  przesyłkę.

TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Termin dostarczenia projektu lub też gotowości Projektu do odbioru osobistego wynosi:

a) do 5 dni roboczych w przypadku zamówienia kompletu dokumentacji projektowej w wersji standardowej (bez opracowań dodatkowych)

b) do 15 dni roboczych w przypadku zamówienia  kompletu dokumentacji projektowej w wersji standardowej (bez opracowań dodatkowych) oznaczonego jako „NOWOŚĆ”

c) termin dostarczenia opracowań dodatkowych, wyszczególnionych na podstronie projektu w zakładce Eko-rozwiązania oraz w formularzu zamówienia, nie wchodzących w skład opracowania standardowego  maksymalnie  do 15 dni roboczych.

d) termin dostarczenia pełnego kosztorysu inwestorskiego – do 20 dni roboczych

W przypadku zamówienia łącznego o różnym terminie dostarczenia, jako termin dostawy przyjmuje się termin o najdłuższym terminie dostarczenia.