Znajdź Projekt
Nasza strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej lub zaakceptuj.

Dla Kreatywnych 2

163.82m2 + 36.85m2 garaż

Bookmark and Share

Dane techniczne

Szerokość działki

:

25.5m

Długość działki

:

20.97m

Powierzchnia użytkowa

:

163.82m2

Powierzchnia zabudowy

:

161.55m2

Wysokość kalenicy

:

9.03m

Kąt nachylenia dachu

:

45°

 • garaż dwustanowiskowy
 • Dom piętrowy z dachem spadzistym
 • Kominek

Opis projektu

NOWOŚĆ!

Powierzchnia użytkowa: 163,82 m2 + garaż 36,85 m2

Projekt domu z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią, sypialnia z wyjściem do ogrodu (która może być również pokojem gościnnym lub pracownią), łazienka, garderoba, spiżarnia, kotłownia i garaż. Garaż dostępny jest z wiatrołapu z przejściem przez garderobę. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie oraz antresolę z możliwością wykorzystania jej jako miejsca do pracy lub odpoczynku. Jedna z sypialni ma osobną łazienkę oraz garderobę.

Projekt charakteryzuje się zwartą formą, precyzyjnie i ekonomicznie rozplanowaną funkcją pomieszczeń.

Bryła budynku w kolorze szarym. Ściany parteru trójwarstwowe z zewnętrzną okładziną z cegły klinkierowej. Przy wejściu oraz przy tarasie  fragmenty elewacji z okładziną drewnianą. Od strony ogrodu pergola o konstrukcji drewnianej. Pokrycie dachu z blachy na rąbek stojący,  kolor antracyt. Stolarka w kolarze antracyt.  Konstrukcja ścian z bloczków sylikatowych. Konstrukcja dachu  drewniana tradycyjna jętkowa. Wysokość ścianki kolankowej 124 centymetry. W projekcie zastosowano rozwiązania energooszczędne struktury budynku (wszystkie przegrody zewnętrzne: ściany, dach, podłogi na gruncie, okna, spełniają standardy termoizolacyjności wymagane przepisami na rok 2021).

Cena projektu: 3 600

Rzuty

Działka i elewacje

Kosztorys

W przygotowaniu

Pełny kosztorys inwestorski: 1 000 zł

KOSZT BUDOWY udostępniany na stronie Domów z Miętą obejmuje szacunkowy koszt robót budowlanych stanu surowego zamkniętego systemem gospodarczym, który stanowi około 80 % wartości szacunkowego kosztu robót budowlanych systemem zleconym. Koszt budowy nie uwzględnia 8 % podatku VAT. Przedstawione informacje o kosztach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do projektanta (Domów z Miętą) oraz kosztorysanta. KOSZTORYS UPROSZCZONY określa koszty realizacji budynku w „stanie deweloperskim” tzn. bez prac wewnętrznych wykończeniowych takich jak: ułożenie posadzek, montaż schodów i drzwi wewnętrznych, malowanie ścian, sufitów itp. PEŁNY KOSZTORYS INWESTORSKI daje pełny obraz ile będzie kosztował Państwa dom. Przygotowywany jest przez kosztorysanta budowlanego. Na podstawie dokumentacji projektowej domu wykonuje się zestawienie powierzchniowe i ilościowe wszystkich materiałów budowlanych. Następnie, w oparciu o katalogi cenowe Sekocenbudu, określa się ceny materiałów budowlanych oraz koszty robocizny. Pełny kosztorys inwestorski można zamówić wraz z projektem. Pełny kosztorys inwestorski przesyłany jest e-mailem na adres wskazany przez Inwestora. Termin przesłania pełnego kosztorysu inwestorskiego może być odmienny od terminu otrzymania przez Inwestora pełnej dokumentacji projektowej na wskazany adres pocztowy i wynosić od 5 do 20 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

Eko-rozwiązania

Wszystkie nasze projekty w zakresie termoizolacyjności przegród zewnętrznych oraz zapotrzebowania budynku na energię pierwotną (wskaźnik EP) spełniają aktualne wymogi Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku (z późniejszymi zmianami) w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. nr 75, poz. 690). W celu poprawienia energooszczędności budynku, a tym samym obniżenia kosztów funkcjonowania Twojego domu, jak również w trosce o środowisko naturalne, oferujemy dodatkowe rozwiązania energooszczędne:

Warianty

ZOBACZ

Dla Aktywnych 2

152.82 m2 + 36.95m2 garaż

 • garaż dwustanowiskowy
 • Dom z poddaszem użytkowym
 • Kominek

Szerokość działki: 25.4m

Długość działki: 20.06 m

Koszt budowy: 223170zł

Opinie (0)
 • garaż dwustanowiskowy
 • Dom z poddaszem użytkowym
 • Kominek

Cena: 3600 PLN

Zamów projekt Opinie (0)
ZOBACZ

Dla Aktywnych 4

152.82 m2 + 36.95m2 garaż

 • garaż dwustanowiskowy
 • Dom z poddaszem użytkowym
 • Kominek

Szerokość działki: 25.4m

Długość działki: 20.06 m

Koszt budowy: 223170zł

Opinie (0)
 • garaż dwustanowiskowy
 • Dom z poddaszem użytkowym
 • Kominek

Cena: 3600 PLN

Zamów projekt Opinie (0)

Opinie

Dodaj opinię

There are no comments yet, add one below.

Zadaj pytanie dotyczące projektu "Dla Kreatywnych 2"


Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości